O nás

PROFIL FIRMY

Společnost Global, spol. s r.o. Působí na stavebním trhu již 19let. Pro své zákazníky provádíme kompletní dodávky všech typů střešních konstrukcí včetně zateplení, světlíků, odvodnění, hromosvodů, komínů, stavebních prací apod. včetně širokého spektra odborných doprovodných služeb jako jsou návrhy nejvhodnějších skladeb střešních konstrukcí, optimalizace technického řešení včetně projektové dokumentace a stavebně-technických výpočtů, průzkumy a posouzení stávajících střešních konstrukcí při rekonstrukcích a opravách včetně zaměření stávajícího stavu, provedení sond a fotodokumentace.

Provádíme také opláštění hal, tepelné izolace a izolace staveb proti zemní vlhkosti a spodní vodě. Naší specialitou jsou i konstrukce a zastřešení polykarbonátovými deskami s ocelovou či dřevěnou nosnou konstrukcí.

V uvedených specializacích poskytujeme jako součást naší práce bezplatný odborný servis a široké spektrum souvisejících služeb, které mohou využít stavební firmy, projektanti i laická veřejnost.

Za naši největší přednost pokládáme komplexní systémový přístup k řešení podložený pocvitým a seriozním jednáním, profesní zdatností a zkušenostmi našich zaměstnanců. Vzhledem k tomu jsme schopni zákazníkům poskytnout dlouholeté garance na kvalitu prováděných prací.

HISTORIE FIRMY

Firma Global spol. s r.o. se sídlem v Jihlavě patří mezi přední dodavatele střech a stavebních izolací v regionu Vysočina. Založena byla v roce 1993 a v současné době zaměstnává 30-40 pracovníků v profesích izolatér, klempíř, zámečník pokrývač, tesař. Ředitelem firmy je ing. Vladimír Bílek, ředitelem výroby p. Rostislav Rous. Sídlo firmy je na adrese Hruškové Dvory 125 v Jihlavě. Najdete zde i vedení firmy, výrobní provoz a sklady.

PODPORUJEME

Protože naše firma sídlí v Jihlavě a mnozí naši zaměstnanci zde žijí, účastníme se aktivně společenského, kulturního a sportovního dění ve městě i kraji a podporujeme mnohé organizace a akce.

Jsme dlouholetým přispěvatelem Jihlavského fotbalu, Charity Jihlava, podporujeme i jednorázové akce jako například Koncert bez hranic, či Přijďte na koncert, pomůžete.

Také jsme stálým partnerem Tančírny Třešť.

CERTIFIKÁTY A OSVEDČENÍ

LL-C (Certification) ISO 9001:2008
LL-C (Certification) ISO 14000:2004
LL-C (Certification) BS-OHSAS 18001:2007
Certifikát dárcovství Oblastní charitě Jihlava
Osvědčení o registraci – Zelená úsporám