Profil firmy

Společnost Global, spol. s r.o. Působí na stavebním trhu již 19let. Pro své zákazníky provádíme kompletní dodávky všech typů střešních konstrukcí včetně zateplení, světlíků, odvodnění, hromosvodů, komínů, stavebních prací apod. včetně širokého spektra odborných doprovodných služeb jako jsou návrhy nejvhodnějších skladeb střešních konstrukcí, optimalizace technického řešení včetně projektové dokumentace a stavebně-technických výpočtů, průzkumy a posouzení stávajících střešních konstrukcí při rekonstrukcích a opravách včetně zaměření stávajícího stavu, provedení sond a fotodokumentace.

Provádíme také opláštění hal, tepelné izolace a izolace staveb proti zemní vlhkosti a spodní vodě. Naší specialitou jsou i konstrukce a zastřešení polykarbonátovými deskami s ocelovou či dřevěnou nosnou konstrukcí.

V uvedených specializacích poskytujeme jako součást naší práce bezplatný odborný servis a široké spektrum souvisejících služeb, které mohou využít stavební firmy, projektanti i laická veřejnost.

Za naši největší přednost pokládáme komplexní systémový přístup k řešení podložený pocvitým a seriozním jednáním, profesní zdatností a zkušenostmi našich zaměstnanců. Vzhledem k tomu jsme schopni zákazníkům poskytnout dlouholeté garance na kvalitu prováděných prací.